• Головна
  • Вартість одного пробного тестування для абітурієнтів становитиме 89 гривень
08:45, 2 листопада 2012 р.

Вартість одного пробного тестування для абітурієнтів становитиме 89 гривень

Тернопільські абітурієнти вже можуть реєструватися на пробне ЗНО. 

З 1 листопада розпочалася реєстрація осіб, які бажають взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні. Здійснюється цей процес тільки через мережу Інтернет і триватиме впродовж місяця.

Як інформує інтернет-сайт Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти, вартість одного тестування для абітурієнтів становитиме 89 гривень. Відбудеться пробне тестування 23 та 30 березня 2013 року. Таким чином, особи, які зареєструвалися та оплатили послугу, зможуть пройти пробне тестування з таких предметів: 23 березня -українська мова та література; біологія; фізика; всесвітня історія; англійська мова; французька мова; німецька мова; іспанська мова; російська мова. 30 березня тестуватимуть з математики, історії України, хімії, географії, світової літератури, пише Тернопільська липа. Для реєстрації особі, яка виявила бажання взяти участь у пробному ЗНО, необхідно зайти на сайт регіонального центру оцінювання якості освіти, заповнити на сайті форму заяви; роздрукувати її з кодом та паролем персональної сторінки і квитанцієюна оплату і  здійснити цю оплату протягом семи робочих днів в установах будь-якого банку України.

Загалом, більш детальну інформацію щодо порядку реєстрації розміщено на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти, на території обслуговування якого особа бажає проходити пробне ЗНО. Нагадаємо, що встигнути все це зробити потрібно до 30 листопада.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...