• Головна
  • Тернопільські водії нарікають на нові правила дорожнього руху на Дружбі (відео)
20:30, 2 листопада 2012 р.

Тернопільські водії нарікають на нові правила дорожнього руху на Дружбі (відео)

Попри нарікання водіїв щодо нових правил дорожнього руху на Дружбі, в Державтоінспекції в Тернопільській області кажуть, що перехрестя, світлофори і дорожня розмітка встановлені там абсолютно доцільно і ніяких змін робити непотрібно.

- Через безпорадність водіїв тут і робляться затори, – розповідає ДОБІ речник обласної ДАІ Микола Лецкалюк. – Світлофор горить цілих 70 секунд – це має бути зручно і водіям, і пошоходам, до того ж і кількість аварій повинна зменшитись, адже тепер все значно простіше. Наші водії привикли їздити по-привичці, тому й кажуть, що їх все не влаштовує. Насправді ж, якщо знати правила дорожнього руху, то проблем би виникати не мало взагалі.

На тернопільських форумах цю тему активно обговорюють автолюбителі, вони переконані – перехрестя вимагає доопрацювань.

- Найбільше здивував світлофор, що на виїзді з вулиці Кривоноса, – пише один з активних дописувачів форуму файного міста .  - Його потрібно перенести ближче до центру перехрестя, оскільки, коли включається стрілка “вправо” і “вліво”, то стрілка “прямо” горить лише деякий час, а потім гасне. Тому водієві, який хоче поїхати прямо, треба зупинитися перед тим світлофором і чекати, адже, якщо в нього немає екстрасенсорних здібностей, він не побачить зеленого сигналу, якщо зупиниться в своєму секторі, щоб їхати прямо. А якщо ж він зупинився перед світлофором, то ззаду ніхто точно не поверне ні вправо, а ні вліво.

Дехто з водіїв каже, що там потрібно було б поставити, хоча б на перших порах, регулювальника, але міліціонери іншої на це думки.

- Через регулювальника утвориться ще більший затор, бо регулювальник може показати лише три жести, а світлофор же працює в чотири цикли, – зазначає Микола Лецкалюк. – Проблема не в розмітці, і не в світлофорі – проблема в тому, що водії самі ж затримують і себе, і інших, бо спочатку стають не в той ряд, а потім в інший переїхати не можуть.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...