• Головна
  • У Тернополі вперше за літо запрацював пішохідний фонтан (фото)
14:31, 3 серпня 2018 р.

У Тернополі вперше за літо запрацював пішохідний фонтан (фото)

2 серпня вперше за літо увімкнули на кілька годин пішохідний фонтан у парку Національного Відродження. Це принесло неабияку радість відвідувачам.

Ще зранку працівники парку прочистили форсунки, прибрали територію парку. Водограй увімкнули після обіду і пропрацював він до 17 години. За цей час у ньому встигли покупатися діти і дорослі, а також помили велосипеди і візочки, та навіть собаку, пише Галас

– Не розумію, чому фонтан не вмикають? – дивується тернополянка Олена. Вона прийшла до водограю з дітьми. 

Нагадаємо, на пішохідний фонтан у парку Нацвідродження та реконструкцію майданчика навколо нього пішло 3,5 мільйони гривень. Відкрили урочисто водограй лише торік на День Міста. Цього року він не працював аж до нині.

Працюватиме фонтан у час відзначення Дня Незалежності та Дня Міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #пішохідний_фонтан
Останні новини
Оголошення
live comments feed...