• Головна
  • Брати Капранови їдуть до Тернополя кобзарювати
13:30, 6 листопада 2012 р.

Брати Капранови їдуть до Тернополя кобзарювати

8 листопада, напередодні Дня писемності Брати Капранови приїдуть до Тернополя. 

Вони проведуть зустрічі у ТНПУ імені Володимира Гнатюка, у Галицькому ліцеї, книгарні “Є” та інших культурних закладах міста. Напередодні візиту до Тернополя брати Капранови поспілкувалися з кореспондентом 0352.com.ua.

– Цього разу  ми готуємо для тернополян дві “страви”. Це наша книжка – “Щоденник моєї секретарки” і пов'язаний з нею контент – сучасна українська поезія. Ми зрозуміли, що кобзарювання не має альтернативи на сьогодні. Якщо письменник хоче донести себе до людей, він має вчитися кобзарювати, навчитися спілкуватися з людьми з приводу власної творчості.  Ми їдемо кобзарювати – це перша “страва”.

Друга “страва” – як видавці будемо представляти книгу, яку ми видали цього року – перший переклад на українську мову книги Віктора Суворова «Кузькіна мать». Вона видана не просто так. Цього року відзначаємо 70 років Карибської кризи – протистояння між Радянським Союзом і США. Тоді світ опинився на межі ядерної війни. Саме цим подіям присвячена книга Суворова – чому це виникло і як це відбувалося. Він відомий як історик, він свої  історичні дослідження базує на методиках розвідки, адже він професійний розвідник. Ці методи застосував в історичних дослідженнях. 

- Ви приїжджаєте до Тернополя на один день?

- Так. 8 листопада. Запросив Галицький ліцей. Ми їм заборгували творчу зустріч. Минулого разу, коли перебували в Тернополі, не змогли провести зустріч зі студентами цього ліцею. Напередодні Дня писемності ми приїжджаємо, щоб разом поговорити про писемність у сучасному варіанті.

Брати Капранови кажуть, що тернополяни їх найактивніше запрошують.

Довідка: Віктор Суворов (справжнє ім'я: Володимир Богданович Різун) – радянський розвідник-утікач, капітан Головного розвідувального управління Генерального штабу Збройних сил Радянського Союзу; історик, дослідник та письменник в жанрі історико-документального та художньо-історичного роману. Живе у Великобританії. Читає лекції у військових академіях Західної Європи. Автор численних популярних книг з історії Другої світової війни та діяльності спецслужб СРСР.

Брати Капранови їдуть  до Тернополя кобзарювати, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...