• Головна
  • Сайт Тернополя 0352.com.ua змінив «імідж» (ОНОВЛЕНО)
14:40, 6 листопада 2012 р.

Сайт Тернополя 0352.com.ua змінив «імідж» (ОНОВЛЕНО)

Друзі! Сьогодні ми запустили нову версію сайту. Ми працювали над нею цілий рік. Довго сперечалися, пробували, тестували. Ми хотіли знати, що ви думаєте про нас. Нам було важливо зрозуміти, що заважає вам відчувати себе комфортно, "подорожуючи" нашими сторінками.

Те, що ви бачите сьогодні, - це результат болісного пошуку ідеального продукту, який був би зручний всім - хто б його не приміряв на себе. Намагаючись знайти відповідь на питання, яким повинен бути сайт міста, ми опитали декілька тисяч користувачів.

Чесно скажемо, їх думки часто були суперечливі. Але ми шукали компроміс, оптимальну версію, яка б давала багато нових можливостей вам, нашим постійним відвідувачам.
Сьогодні ми представляємо наше дітище на ваш суд. Дуже сподіваємося, що наше нове обличчя вам сподобається. Тим більше, що оновлений сайт - це не тільки нова обкладинка. Це багато нових можливостей для вас. І перш за все - дуже зручна система пошуку будь-якої  інформації про життя міста.

Ми дуже сподіваємося, що вам буде легко і зручно на нашому ресурсі. І ми віримо, що зовсім скоро ви почнете вважати його своїм.

P.S. Отож, все по порядку.

Найголовніше запитання: в якому ж напрямку зараз рухається дизайн сайтів? А рухається він у бік мінімалізму. Це зроблено для того, щоб користувача нічого не відволікало, а тим більше, боронь Боже, дратувало. Наприклад: сотні банерів з боків сайту і в новинах. Сьогодні світ живе дуже інтенсивним життям і людям дуже важливо отримувати потрібну інформацію в найкоротші терміни, без зайвого і непотрібного сміття. От як зараз виглядають сайти найбільших світових компаній.

google.com

google.com

 FireShot Screen Capture #006 - 'Microsoft Home Page I Devices and Services' - www_microsoft_com_en-us_default_aspx (1)

 FireShot Screen Capture #007 - 'Apple' - www_apple_com

 А ось як виглядає міський сайт одного з найбільших міст світу Москви

Сайт Тернополя 0352.com.ua змінив «імідж» (ОНОВЛЕНО), фото-2

Ми не стоїмо на місці і рухаємося нога в ногу з часом. Ми вже вийшли на міжнародний рівень і просто не можемо собі дозволити відставати. Ми повинні бути як мінімум на рівні світових лідерів і вже точно попереду всіх наших конкурентів.

Виходить, що було так

запорожец-лимузин

запорожец-лимузин

 А стало так

Сайт Тернополя 0352.com.ua змінив «імідж» (ОНОВЛЕНО), фото-4

 З надією на розуміння та підтримку колектив сайту 0352.com.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...