• Головна
  • На Тернопільщині волонтери із США та Єгипту вчать дітей англійської
11:04, 10 серпня 2018 р.

На Тернопільщині волонтери із США та Єгипту вчать дітей англійської

Літній англомовний табір розпочався у містечку Збаражі. Діти поєднують активне дозвілля з вивченням іноземної мови, яку викладають троє волонтерів зі США та Єгипту.

Тринадцятирічна Ірина зі Збаража охоче приєдналася до табору. Оскільки дівчина мріє у майбутньому стати перекладачем. «Дуже хотіла потрапити до цього табору. Адже англійська мова – це моя мрія. А тут я вчуся розмовляти цією мовою. Радію через це. Сподіваюся, моя розмовна англійська після табору значно поліпшиться».

Табір «GoCamp» ініціювали представники організації «GoGlobal» спільно з Міністерством освіти і науки в Україні. Підтримали проект Адміністрація Президента України, Посольство Сполучених Штатів Америки, Волонтери ООН, пише "ЗЗ".

«GoСamp» стартував у першій школі Збаража. Активне дозвілля поєднують з вивченням іноземної мови, це спілкування, нові друзі — те що треба нашим непосидам на канікулах. Троє волонтерів зі США та Єгипту мотивуватимуть школярів вивчати англійську. Участь у таборах GoCamp – це не мета, а спосіб вивчення мови, завдяки якому діти перебуватимуть у багатокультурному середовищі, навчатимуться працювати в команді, критично мислити та бути толерантними до інших. Учителів залучатимуть до розробки міждисциплінарних програм, які наближують навчання до реального життя.», – розповідає голова Збаразької районної ради Світлана Боднар.

Мета «GoCamp» – виховати нове покоління всебічно розвиненої та освіченої молоді, яка вільно володіє іноземними мовами та відкрита до пізнання інших культур.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #волонтери #США #Єгипет

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...