• Головна
  • На Тернопільщині кір поступово відступає
21:04, 15 серпня 2018 р.

На Тернопільщині кір поступово відступає

Небезпечна хвороба поступово відступає з Тернопільщини. Про це розповіли в Тернопільському обласному лабораторному центрі.

Так, станом на 13 серпня 2018 року в області зафіксували 7 випадків захворювання на кір, що на третину менше ніж в попередній період.

Проте, серед інфекційних захворювань найбільше переважають гострі кишкові інфекції. Також за цей період зафіксували:  туберкульоз – 4 випадки; вітряна віспа – 1 випадок; вірусний гепатит, лептоспіроз – 1 випадок; хвороба Лайма – 1 випадок; скарлатина – 1 випадок; ентеробіоз – 2 випадки; ентеровірусна інфекція ієрсініоз – 2 випадки; напади (присмоктування) кліщів – 6 випадків; покуси тваринами – 13 випадків.

Тернополянам радять бути обережними і дбати про своє здоров’я.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #кір
ТОП новини
"Тариф на електроенергію підвищать у 2 рази, українцям сказали готуватися до нових цін на світло": коли зросте вартість
"Град, шквали до 15 — 20 м/с і гроза": в Україну сунуть потужна негода і дощ, синоптики зробили прогноз на нові часи
"ТЦК розшукує 60-річних чоловіків за 4-ма вимогами, пенсіонерів відправлять служити до 4-х місць": мобілізація і нові заходи
Перше в Європі: місто на Тернопільщині вирішило повністю відмовитися від газу
Оголошення