• Головна
  • Тернополяни знову будуть мерзнути?
09:30, 8 листопада 2012 р.

Тернополяни знову будуть мерзнути?

Не дивлячись на те, що опалювальний сезон в Тернополі розпочався майже вчасно, проблема з газом досі існує. Для нашого міста ліміти газу затверджено лише до 10 листопада. У «Тернопільмісьтеплокомуненерго» скаржаться на невчасну сплату мешканців за спожите тепло.

– У нас є планові місячні обсяги газу. Єдине питання, в зв’язку з тим, що оплату за газ ми проводимо поточну, а нарахування за послуги опалення  ми отримуємо, практично, з розривом в один місяць, то у нас сьогоднішній день виникає проблема розриву з тим, скільки ми споживаємо по вартості газу і скільки ми можемо собі дозволити заплатити, скільки ми збираємо коштів з населення і бюджетних установ, – пояснює директор комунального підприємства Андрій Чумак.

На сьогоднішній день Тернопіль одержав ліміт газу у кілька разів менше за потребу. Але тепловики сподіваються, що ситуація до кінця місяця покращиться, повідомляє zz.te.ua.

– Якимось чином ми економимо, погіршуємо якість послуг. Стараємось влізти в ті обсяги, які нам постачальник газу виділив. Вони виділені практично десь в чотири рази менше, ніж ми на сьогоднішній день можемо собі дозволити зі всією нашою економією. І, на жаль, ми не можемо з оптимізмом сказати, що ми влазимо в ті обсяги, які нам виділив постачальник газу. Але ми сподіваємось, що коли поступлення з 15-20 листопада будуть відповідати нарахуванням, ми поступово до кінця листопада цю проблему вирішимо, – зауважує Андрій Чумак.

Але навіть за такої ситуації, опалення населенню не відімкнуть. «Тернопільміськтеплокомуненерго» отримало телефонограму від Міністерства житлово-комунального господарства, яке забороняє припиняти подачу тепла у помешкання людей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...