• Головна
  • Камери та ноутбуки з виборчих дільниць міська рада хоче встановити у школах та дитячих садочках Тернополя
18:00, 8 листопада 2012 р.

Камери та ноутбуки з виборчих дільниць міська рада хоче встановити у школах та дитячих садочках Тернополя

Програмно-апаратні комплекси, тобто камери відеоспостереження, які слідкували за ходом голосування 28 жовтня, наразі залишаються у тих приміщеннях, де працювали дільничні виборчі комісії.

Поки що постанови ЦВК про подальше місце розташування відеокамер немає. У Тернопільській міській раді сподіваються, що камери передадуть у комунальну власність міста і вони будуть працювати у школах та дитячих садочках Тернополя.

У день виборів 28 жовтня у Тернополі працювали 90 дільничних виборчих комісій, усі вони були облаштовані камерами відеоспостереження та ноутбуками. Загальна кількість, розповідає відповідальний за це майно секретар міської ради, - 180 відеокамер, по дві на кожну дільницю - та 90 ноутбуків. Що робити з технікою зараз, каже Ігор Турський, не знають, чекають постанови Центральної виборчої комісії. Наразі за програмно-апаратні комплекси відповідають голови дільничних виборчих комісій.

- Далі яка ситуація: ми чекаємо чергової постанови ЦВК, яким чином буде передаватись дане обладнання. Ми сьогодні не маємо документа, тому говорити про те, що ми будемо приймати ці апаратні комсплекси чи будемо їх кудись віддавати, підстав не має, - розповів секретар Тернопільської міської ради Ігор Турський.

У Тернопільській міській раді сподіваються, що камери та ноутбуки передадуть у комунальну власність міста і вони будуть працювати у школах та дитячих садочках Тернополя.

- Ну, звичайно, це і школи і садочки, звичайно така кількість ноутбуків покращила б картину матеріального забезпечення і в школах і в садочках. А камери, ми вже ведемо таку роботу по встановленні відеокамер по місту вони для правоохоронних органів допомогають випереджати злочини і, звичайно, я думаю, був би позитив, якби це майно пекредали на баланс органів місцевого самоврядування, - розповів TV-4 Ігор Турський.

Ігор Турський розповідає, що відповідно до закону "Про вибори народних депутатів України", інформація з відеокамер має зберігатись упродовж року після оголошення остаточних результатів виборів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...