• Головна
  • У Тернополі найнижчі ціни на проїзд у міському транспорті
20:31, 8 листопада 2012 р.

У Тернополі найнижчі ціни на проїзд у міському транспорті

Після зміни тарифної сітки на внутрішньоміські маршрути в Одесі, перевізники планують взятися за перегляд цін на транспорт міжміського сполучення. Вартість заміського транспорту, за їхніми словами, повинна подорожчати так само або навіть значніше.

«Вже отримано згоду головного управління економіки облдержадміністрації на розробку нових тарифів по області. Вони можуть піднятися на 15-20%», – вважає директор НВЦ «Економінформ» Георгій Хаскин.

За його словами, зараз заробітку маршрутників вистачає тільки на те, щоб цілком покрити витрати на обслуговування, але він не задовольняє підприємницький інтерес. Всі економічні розрахунки, в тому числі і з дослідження пасажиропотоку, є у перевізників. З іншого боку, незрозуміло, як ці дані перевіряють чиновники і чому бізнесмени продовжують триматися за такий неприбутковий, на їхню думку, бізнес, пише Експрес

Між тим, за нашими даними, в Одесі – ще не найвища ціна на маршрутки. Найдорожчий проїзд – в містах Східної України та Криму – до 3,5 і навіть 5 грн. А ось на Заході ціни нижчі: Львів і Тернопіль утримують вартість на рівні 2 грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...