• Головна
  • Тернопільщина: переможені кандидати намагаються відібрати у народу свої подарунки
09:30, 9 листопада 2012 р.

Тернопільщина: переможені кандидати намагаються відібрати у народу свої подарунки

Все для вашого блага. Але тільки до виборів. Численні кандидати протягом останніх місяців солодко обіцяли золоті гори. Але вже зараз зрозуміло, обіцяного чекати - не доводиться.

Більше того, програвши, учасники виборів намагаються повернути те, що щедро подарували під час своєї виборчої кампанії. Бізнесмени, що не потрапили в парламент  не соромляться раптово зупиняти показові ремонти доріг. І навіть забирати назад машини швидкої допомоги. Кореспонденти телеканалу "Інтер" - про безплатний сир і мишоловку від "невідбувшихся" депутатів.

У чотири села в Підволочиському районі Тернопільської області добратися можна по дорозі, яка колись була заасфальтована. Влітку у людей з'явилася надія на нову трасу - її пообіцяв Володимир Клименко - кандидат-мажоритарник.

Софія, жителька села Токи:

В газеті вже було, що до Медина зроблено, а воно де зроблено, навіть до фігури не знаю чи виклали камінці.

Два кілометри дороги з сімнадцяти все ж проклали. Але відразу після виборів - всі роботи припинилися. Кандидат, який обіцяв дорогу, до парламенту не пройшов. Техніку мабуть дуже поспішали забрати. Ця смуга так і залишилася без покриття.

Як машини, навантажені щебенем покидають Пальчинці, бачили всі. Люди одразу ж почали телефонувати спочатку кандидату, який обіцяв дорогу, а потім кандидату, який виграв вибори в окрузі.

Оксана Пошелюзна, мешканка села Пальчинці:

А він каже: "А чим ви думали, коли ви голосували. Нехай вам робить той, - нефайним словом сказав хто". Він тоже нічого не зробить, бо коли пройшов туда, він сказав - не турбуйте мене я переїжджаю в Київ.

"Невідбувшийся" депутат з Луганська. Очолює банк. Чому зупинилися на півдорозі - нам пояснив по телефону Микола Кулачек, довірена особа Володимира Клименка.

Микола Кулачек, довірена особа кандидата в народні депутати:

Люди зробили свій вибір по-іншому, порахували, що може це зробити інший депутат. Якщо людина впряглася вложила свої кошти. Вони її не обрали, хай їм робить інший депутат.

Інна Білецька, кореспондент:

- Як нагадування про вибори і кандидатські обіцянки в Токах на зруйнованій дорозі, похилившись, стоять три знаки - звуження дороги, дорожні роботи і обмеження швидкості. Останній виглядає як знущання - адже розігнатися навіть до 30 тут нереально.

Ще один поствиборний скандал в селі Топорівці Чернівецькій області. За півтора тижні до виборів сюди привезли машину швидкої допомоги. Поставили - в гараж.

Віктор Паращук, голова Топорівської сільради:

- Коли запитали де ключі і де папери на машину, то сказали, що подивимся після неділі - після виборів. У середу приїхали і забрали, і все.

У селі впевнені - швидку забрав кандидат Геннадій Федоряк. Мовляв, у Тарасівці його не підтримали.

Микола Мартинюк, мешканець села Топорівці:

- Бо того, що ми не проголосували за те, що треба.

Головний лікар лікарні пояснює - автомобіль був без номерів і документів, оформлять і обов'язково повернуть.

Юлія Лотоцька, головний лікар амбулаторії села Топорівці:

Пояснили мені представники кандидата в депутати, що ми забираємо машину для того, щоб її поставити її на облік і все.

У штабі кандидата здивовані - ніякої машини не дарували. Адже, це розцінили б як підкуп виборців. А швидку привезли - просто показати.

Юрій Польовий, довірена особа кандидата в народні депутати:

Щоб дійсно, начальство, котре контролює дані питання, підтвердило відповідність саме таких автомобілів для цих майбутнього пункту швидкої допомоги. Автомобіль відбув там, де його взяли. І ніхто його, скажем так, дарувати не збирався.

Геннадій Федоряк - все ж став народним депутатом, його підтримали в інших селах. Але пообіцяв - жителів Топорівців не кине - допоможе купити відразу дві швидкі. А ось тим, хто живе в 4 селах Тернопільської області, нічого не обіцяють. Мовляв, вибори пройшли і доля дороги тепер в руках держави.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...