• Головна
  • Тернопільська дитяча капела «Зоринка» успішно представила Україну в Молдові
13:00, 9 листопада 2012 р.

Тернопільська дитяча капела «Зоринка» успішно представила Україну в Молдові

Тернопільська народна хорова капела «Зоринка» успішно представила Україну на V Міжнародному фестивалі у Молдові.

Як повідомили 8 листопада у прес-службі Тернопільської ОДА, фестиваль хорової музики «A ruginit frunza din vii…» («І пожовкло листя виноградників…») відбувся у Кишиневі. Серед дванадцяти хорів-учасників лише «Зоринка» представляла Україну. Крім того, тернопільський колектив був на цьому заході єдиним дитячим.

«Наші діти вкотре довели відому тезу про те, що вони можуть усе те, що й дорослі, тільки значно краще», – зазначив заслужений працівник освіти України, директор Тернопільської дитячої хорової школи «Зоринка» Ізидор Доскоч.

У цьому закладі вже понад 30 років плекають молоде покоління хористів-професіоналів. В історії капели «Зоринка» – чимало перемог у найпрестижніших конкурсах світу.

Як відзначили організатори фестивалю у Кишиневі, українська капела вирізнялася манерою виконання, високим художнім рівнем і вокальною технікою. Бажання керівників зарубіжних колективів перейняти особливості методики, що дає такі результати, стало підставою запросити «Зоринку» на міжнародний хоровий фестиваль теоретичного спрямування, що відбудеться наступного року в Румунії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...