• Головна
  • У джерельній воді парку Тернополя вміст шкідливих речовин перевищує норму в 200 разів
13:30, 9 листопада 2012 р.

У джерельній воді парку Тернополя вміст шкідливих речовин перевищує норму в 200 разів

Про джерело у Парку Національного відродження Тернополя Україна дізналась через конфлікт навколо незаконно збудованої каплички.

Дерев’яну споруду знесли минулого року. Тепер про неї вже нічого не нагадує. Хоча віряни незареєстрованої релігійної громади й далі проводять тут служби. 

- В неділю правиться Служба Божа, тут багато людей є. Приходять далі, так як раніше… Вони включають мікрофон, як служба в них правиться. Але вже не так, як раніше було, – розповідає тернополянка пані Ольга.

Тепер джерело знову б’є у центрі кам’яної огорожі. По воду сюди приходять тернополяни.

- Санепідемстанція брала проби води в джерелі тернопільському в Парку Національного відродження і виявила, що вміст шкідливих речовин перевищує норму в 200 разів. І там не рекомедовано пити воду, звідти брати, – каже  tv-4 провідний інженер “Об’єднання парків культури і відпочинку” Тернополя Володимир Букар.

Як тільки потепліє, міська влада планує оновити бруківку біля джерела, поставити нові лавки. Аби місце не пустувало, чиновники думають, як його найкраще облаштувати. Серед варіантів – зробити поблизу дитячий майданчик. Свої пропозиції можуть давати і тернополяни. Для цього слід звернутись в “Об’єднання парків культури і відпочинку” за номером телефону 52-72-14 у Тернополі. Додаткового озеленення територія не потребує, каже Володимир Букар. Швидше навпаки.

- Я би не радив в парках садити більше дерев. Тут парки більше подібні на ліс. Там треба прочистки робити від кущів, від порослі, сухих дерев, які ми будемо робити взимку. Вже є всі документи на це, – пояснює головний інженер.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...