• Головна
  • Міліціонери розкажуть учням Тернопільщини про наркотики
17:00, 10 листопада 2012 р.

Міліціонери розкажуть учням Тернопільщини про наркотики

У листопаді на території Тернопільщини правоохоронці організували комплекс оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою “Генофонд”.

В рамках операції міліціонери приділять особливу увагу протидії поширенню наркоманії у молодіжному та підлітковому середовищі. 

Захистити молодь від наркотиків – саме з такою метою днями вони завітали до професійного училища №1, що в обласному центрі.

Співробітники сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків та кримінальної міліції у справах дітей Тернопільського міськвідділу міліції розповідали учням училища про згубний вплив дурману на здоров’я людини. Правоохоронці наголошували на відповідальності за розповсюдження дурману. Відповідали на запитання, які цікавили учнів та вчителів. Для присутніх продемонстрували спеціально підготовлений фільм про шкідливий вплив наркотиків на організм людини, її поведінку.

За словами міліціонерів, основне завдання – не покарати юнаків та дівчат, які спробували наркотичні речовини, а вберегти молодь від необдуманого кроку.

Правоохоронці проведуть подібні зустрічі з учнями інших навчальних закладів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...