• Головна
  • Собака з цирку покусала тернополянку
14:00, 10 листопада 2012 р.

Собака з цирку покусала тернополянку

Великий сторожовий пес цирку “Шапіто” покусав тернополянк Вікторію у парку Шевченка вчора ввечері.

Жінка просила про допомогу, однак працівники цирку відмовились навіть дати бинт і перекис водню, посилаючись на те, що їм ніколи, адже їм треба продавати повітряні кульки.

Жінка розповіла, що  приїхала до цирку ввечері, щоб забрати з вистави чоловіка з дитиною. Припаркувала машину і спустилась по сходах в парк.

- Не працював жодний ліхтар, в парку – темрява абсолютна, зі мною ще йшла жінка, яка також шукала каси в тій темряві. З темноти вискочила собака і вхопила за ногу, – розповідає  Добі Вікторія. - Я людина не конфліктна, але була шокована поведінкою працівників, я попросила перекись, чи бинт, щоб вони надали першу медичну допомогу, аптечку, мені відповіли: “Идите отсюда, не мешайте проводить представление, мы идем продавать шарики”. Я була шокована, кров тече, я прошу аптечку, а вони просто це проігнорували і поховались.

Після інциденту жінка звернулась до лікаря і в міліцію, їй вкололи відразу три вакцини від стовбняка і обробили рани. Правоохоронці пояснили: найбільше, що можна вимагати від власників собаки, це 51 гривня штрафу. Втім, Вікторія каже, що той штраф ні до чого, бо жінку більше хвилює безпека дітей в цирку.

- Якби я вели дитину свою за руку, то укус би був на рівні личка, чи ручок, а дитина – маленька, – непокоїться Вікторія - Собака напав під час циркової вистави, коли шоу дивились десятки маленьких тернополян. Діти ж ходять в туалет, а собака на 15-метровому ланцюгу може вхопити кого завгодно.

В понеділок керівники цирку повинні надати довідку про те, що тварина здорова і не має сказу. А ввечері того ж дня цирк “Шапіто” їде з Тернополя показувати вистави вже в інших містах України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...