• Головна
  • Похорон ректора ТНЕУ Сергія Юрія відбудеться 13 листопада
09:30, 12 листопада 2012 р.

Похорон ректора ТНЕУ Сергія Юрія відбудеться 13 листопада

Прощання з ректором Тернопільського національного економічного університету Сергієм Юрієм відбудеться 13 листопада о 8.00 годині в актовій залі університету, а похорон об 11.00 годині.

Як ми повідомляли, учора, 11 листопада, на 62 році життя помер ректор Тернопільського національного економічного університету Сергій Юрій. 

“Усіх нас єднає сумна хвилина, ранить біль від великої втрати… У вічність відійшла Людина. Життя людське, мов тоненька нитка, обривається, зупиняючи кожного на життєвій дорозі. Пішовши в інший світ, Сергій Ілліч залишив по собі добру пам’ять. Тепла його серця і душі вистачало для нас усіх. Ми ніколи не зможемо повірити в те, що навіки перестало битися його турботливе, щире і вірне  серце. Плачуть за ним всі стежки, плаче дім, плаче університет, бо не стало господаря в нім.  Пам’ять про НЬОГО – чиста і світла – назавжди залишиться в серцях великої університетської родини, у літописі української фінансової науки.

Упродовж свого десятирічного керівництва університетом Сергій Ілліч Юрій гідно представляв його в науковому світі, був організатором багатьох семінарів, круглих столів, конференцій, присвячених актуальним проблемам ринкової економіки, міжнародних фінансів, бюджету і бюджетного процесу.

Незважаючи на всі нагороди і титули, Сергій Ілліч завжди залишався Людиною з великої літери, ніколи не зраджував своїм поглядам. Він  часто зустрічався зі студентами, адже вважав, що саме молодь може зробити нашу державу багатшою, кращою та справді вільною і незалежною. Нам дуже бракуватиме його теплої посмішки, його авторитетного, мудрого слова, досвіду та невичерпного життєвого запалу, якими Сергій Ілліч завше так щедро й по-батьківськи ділився з усіма. 

Всі ми – рідні, близькі, друзі, колеги, студенти, знайомі – усвідомлюємо, що втратили мудрого керівника, відомого науковця, надійного друга. Жив він гідно і красиво в ім’я майбутнього рідного університету, України і назавжди залишив глибокий слід у наших серцях і помислах.

Сумуємо з приводу важкої втрати. Помолімося за Сергія Ілліча.

Студентство, професорсько-викладацький колектив, працівники університету, друзі, колеги, тернополяни, усі, для кого він був світлою людиною, матимуть змогу віддати останню шану Сергію Іллічу Юрію 12 листопада 2012 року о 16.00 годині в актовій залі ТНЕУ (вул. Львівська, 11). Панахида відбудеться о 19.00 годині”, – йдеться у повідомленні Тернопільського національного економічного університету. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...