• Головна
  • Новомодні пиловсмоктувачі замінять тернопільських двірників?
12:30, 14 листопада 2012 р.

Новомодні пиловсмоктувачі замінять тернопільських двірників?

У Тернополі на зміну двірникам з мітлою приходять новомодні пиловсмоктувачі. Віднедавна місто почали прибирати спеціальними машинами. Чотириколісні міські сміттєсмоки збирають, як опале листя, так і інший непотріб.

– Це чотирикубовий механізм. Тобто, має бункера на чотири куба. За зміну, як правило, забирається 80 тисяч квадратних метрів. Це буквально десь два-три бункера набивається сміттям. Це і земля, і листя, все йде, – розповів заступник начальника міської шляхово-експлуатаційної дільниці Микола Корчук.

Тротуарно-дорожні пилососи у Тернополі з‘явилися не випадково. Колись наше місто вважалось одним із найчистіших в країні.

– Ми насправді дуже прагнемо повернути нашому місту славу найчистішого міста в Україні. А для того, щоби працювати якісно в сьогоднішніх умовах, потрібно використовувати нові технології, нову сучасну комунальну техніку, нові підходи, – вважає міський голова Сергій Надал.

Проте, повністю відмовлятися від двірників у місті навряд чи будуть. Та й самі люди із мітлою залишитися без роботи на бояться.

– Пилосос само собою. Техніка є техніка. Але так, як сьогодні, то бачите, і вітер, той і техніка безсила трохи. Не знаю, що та техніка в зимі буде робити. Я вже не одну зиму перезимувала, то вже мені не дуже страшно. Головне, щоб пісок підвозили, –  каже двірник зі стажем пані Ольга.

Та гуртом, як і традиційною мітлою, так і новим тротуарним пилососом, наше місто все ж стає чистішим.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...