• Головна
  • Аварія у центрі Тернополя: білий лімузин в'їхав у "Peugeot" (ФОТО)
13:28, 17 вересня 2018 р.

Аварія у центрі Тернополя: білий лімузин в'їхав у "Peugeot" (ФОТО)

16 вересня, близько 19.30, на вулиці Йосипа Сліпого, якраз неподалік від колишнього магазину "Молоко", водій лімузина "Lіncoln", здаючи назад, в'їхав у авто марки "Peugeot", яке рухалося проїжджою частиною.

Як повідомляє прес-служба патрульної поліції Тернопільської області , постраждалих в ДТП не було. На водія лімузина патрульні винесли постанову за ст. 124 (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна).

Також йому загрожує штраф у розмірі 340 гривень. Або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року.

Аварія у центрі Тернополя: білий лімузин в'їхав у "Peugeot" (ФОТО), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Лімузин #ДТП #центр #Тернопіль
Останні новини
ТОП новини
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
"З 1 липня пенсію максимально збільшать для цих категорій українців": виплати зростуть дуже сильно вже незабаром
"70-річним пенсіонерам сильно підвищать виплати, попереду добряче зростання пенсій": названо єдину умову
Оголошення