
13:31, 18 вересня 2018 р.
“Мій чоловік потрапив під колеса тепловоза”: мешканка Тернопільщини розказала про смертельну аварію
Станом на кінець літа 2018 року в Україні внаслідок травмування на залізниці загинуло 174 особи. Трагедії лишаються в пам'яті людей назавжди.
43-річна Ольга Гац із села Залужжя (Збаразький район) розповідає:
"Мій чоловік потрапив під колеса тепловоза (працював монтером колій). Його батькові побоялася розповідати про трагедію — вже був у літах, без пам'яті. Але він відчув недобре. Помер наступного дня. Про трагедію мені сказав слідчий. Коли дізналася, що чоловік упав на колію, закричала: "Викликайте "швидку", везіть у лікарню. "Йому вже нічого не допоможе", — почула у відповідь".
Як повідомляє "Studway", якщо поїзд наїхав на людину, машиніст повинен зупинити локомотив. Помічник, якщо він має більше, ніж півроку досвіду роботи, повинен вийти й оглянути місце аварії. Якщо людина потребує допомоги — викликають швидку або її забирають у поїзд, щоб довезти до найближчої станції. Якщо ж допомога вже не потрібна — машиніст має забрати тіло з колії й повідомити про інцидент на найближчу станцію. Саме через такі випадки машиністові та його помічнику потрібні міцні нерви. В іншому випадку бригада може відмовитися вести потяг, і її замінюють на іншу.
"Часом люди самі кидаються під поїзд, проте вони не розуміють, що машиніст ні в чому не винен, але отримує великий стрес. Трапляється, що після такого люди взагалі йдуть із професії",- розповів один із працівників Укрзалізниці.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
17:26, 7 травня
15:48, 15 травня
11:53, 12 травня
11:29, Вчора
15:48, 15 травня
live comments feed...
Коментарі