• Головна
  • Вуличним освітленням Тернополя будуть керувати з однієї точки
19:00, 15 листопада 2012 р.

Вуличним освітленням Тернополя будуть керувати з однієї точки

Під час прямого ефіру на УХ-радіо 11 листопада, Сергій Надал озвучив перелік адрес та місць у Тернополі, де вже завершені, або тривають ремонти. Оскільки на вулиці вже прохолодно, то виконувати ці роботи стає дедалі важче. Розповів мер і про завершення робіт  по зовнішньому освітленню вулиць.

- Завершено повністю роботи з капітального ремонту зовнішнього освітлення вулиць Проектної, Оболоня, Громницького. Ще ведуться роботи по капітальному  ремонту зовнішнього освітлення на вул. С.Будного. І укладено договори на початок робіт з капітального ремонту освітлення вулиць Глибока Долина, Тернопільська, Приміська, Бенцаля, Болюха, Київської.

Крім того, за словами Сергія Надала, завершуються роботи із реконструкції перехрестя на вулицях Г.Мазепи-М.Кривоноса-Бережанська-Львівська. Зараз тільки проводиться  облаштування турнікетної огорожі. Встановлені всі світлофорні об’єкти, близько 90 дорожніх знаків.

-  Укладено договір і розпочато капітальний ремонт комунікаційної апаратури вуличного освітлення з використанням мобільного зв’язку, – сказав Сегій Надал. – Мова йде про диспетчеризацію зовнішнього освітлення в Тернополі, для того, щоб з одного пульта управління керувати всім освітленням і бачити, на скільки, якісно працює освітлення, де горить, де є якась проблема, керувати подачею світла в автоматизованому режимі і бачити, як світло працює по місту повністю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...