• Головна
  • Тернопільський колектив став володарем Гран-прі всеукраїнського телеконкурсу “Крок до зірок” (ФОТО)
18:00, 17 листопада 2012 р.

Тернопільський колектив став володарем Гран-прі всеукраїнського телеконкурсу “Крок до зірок” (ФОТО)

Тернопільський хореографічний ансамбль танців “Рожева пантера” взяв участь у телевізійному проекті “Крок до зірок” і став володарем Гран-прі конкурсу.

Колектив існує на базі Тернопільського національного економічного університету. У 2005 році він  отримав звання зразкового і налічує біля 100 учасниках у різних групах. Група, яка брала участь і перемогла у проекті, складається з учасників, яким по 9-10 років.

Про деталі конкурсу кореспонденти “0352.com.ua” поспілкувалися з керівником колективу Любов’ю Гриневич-Борисяк.

– Організатором проекту є міжнародний благодійний фонд “Обдаровані діти”, головою якого є Михайло Поплавський. Спочатку проходить відбір по відеоматеріалах. Згодом викликають колективи, які на думку комісії варті допуску до конкурсу. Саме вони беруть участь у зйомках першого туру.  Цього року в першому турі брали участь 8 колективів. Вони були допущені до першого ефіру. Потім був другий тур, у якому 8 колективів показували другу танцювальну композицію. З них були обрані 4 колективи, які набрали найвищу суму балів. Саме вони були допущені у фінал. Серед них був і наш колектив, який став фаворитом конкурсу. Але розслаблятися не було можливості. Тому ми плідно працювали над номером, який мали представити у фіналі. 

– Фінал відбувся минулого тижня?

– Так. Безпосередньо під час фіналу були визначені і нагороджені переможці. Ми отримали Гран-прі. За словами голови журі, наш колектив був лідером упродовж конкурсу і власне перемогли без сумнівів. Звісно це дуже приємно. Це для нас був перший конкурс такого серйозного рівня. До цього часу, тернопільські колективи рідко потрапляли у телеверсії, деякі проходили відбіркові тури, але до фіналу ніхто не доходив. Хочу підкреслити, що цей конкурс є найпрестижнішим серед хореографічних дитячих колективів. Вік учасників до 15 років, тому це вважається дитячо-юнацьким конкурсом. До речі, це єдиний проект, організатори якого не вимагають вносити ніяких грошей, не треба платити ні за що.

Трансляція проекту незабаром почнеться на “Першому національному”. Тернопільський ансамбль танців “Рожева пантера” після цього конкурсу запросили на концерт М. Поплавського, який відбудеться 17 грудня у Національному палаці мистецтв “Україна”.

Тамта ҐУҐУШВІЛІ

Тернопільський колектив став володарем Гран-прі всеукраїнського телеконкурсу “Крок до зірок” (ФОТО), фото-1
Тернопільський колектив став володарем Гран-прі всеукраїнського телеконкурсу “Крок до зірок” (ФОТО), фото-2
Тернопільський колектив став володарем Гран-прі всеукраїнського телеконкурсу “Крок до зірок” (ФОТО), фото-3

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...