• Головна
  • Куди пішли гроші виділені на ремонт вул. Гайової з’ясує міліція?
10:30, 16 листопада 2012 р.

Куди пішли гроші виділені на ремонт вул. Гайової з’ясує міліція?

Сергій Надал у прямому ефірі УХ-радіо розповів про хід виконання ремонтних робіт на Гайовій.

- Роботи на вулиці Гайовій виконані частково, – розпочав Сергій Надал. – Тобто роботи, які йдуть від моста, біля комплексу «Алігатор» і до бувшого хлібоприймального комбінату – завершені.  Там заасфальтована ділянка. Інша частина, яка йде далі до перехрестя з вулицею Острозького – в незавершеному стані. Роботи є призупинені, як нам зараз пояснюють, у зв’язку з відсутністю фінансування з державного бюджету. Хоча, тих коштів, котрі виділялися, було достатньо для того, щоб зробити роботу і навіть частково вже постелити асфальтне покриття. Виконавцем робіт з капітального ремонту даної вулиці є служба автомобільних доріг в Тернопільській області. Вони організовували тендерні процедури, знаходили безпосередньо підрядника, який міг би робити роботи. Виявилося, що цейпідрядник не має можливості такі роботи проводити, тому роботи є незавершеними. Скільки ми не давали звернень і пропозицій про те, що необхідно поміняти підрядника, що роботи виконуються неякісно, чомусь вони не були почуті.

Мер продовжив, що зараз міській владі  говорять про те, що вже закінчилось фінансування на виконання ремонтних робіт. Тому мерія прийняла рішення не чекати далі, а завершити ремонтні роботи на даній ділянці за рахунок міського бюджету. І зробити їх якісно.

- Згідно розпорядження міського голови, створено спеціальну комісію, яка повинна обстежити ділянку вулиці, де роботи уже виконані, зафіксувати, в якому стані знаходиться вулиця на сьогоднішній день, що щн не виконано, що зроблено всупереч документації і діючим нормам, – сказав мер. – Для того, щоб зафіксувати і почати з весни проводити на незавершеній ділянці роботи власними силами.

Сергій Надал наголосив слухачам, що роботи у 2011 році починалися із суттєвими порушенням. Тому місцева влада планує звертатись у правоохоронні органи з вимогою провести перевірку використання коштів, які виділялися з Держбюджету і спрямовувалися на ремонт даної вулиці. Адже, за його словами, це є магістраль обласного значення і по ній в день рухаються сотні автомобілів. Крім того, це хороша транспортна розв’язка міста Тернополя, оскільки ця вулиця виходить безпосередньо на об’їзну і вона може дуже сильно розгрузити центральну частину міста від транспорту.

- Враховуючи те, що замовник не може виконати ці роботи, нам, швидше всього, доведеться ремонтувати дану вулицю власними силами, – підсумував Сергій Надала, – вишукувати кошти в міському бюджеті. І, я думаю, що одразу після завершення зимового періоду потрібно буде продовжити ці роботи.

Нагадаємо, ремонт вул.Гайової розпочали ще минулої осені. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...