• Головна
  • Хто має право на безкоштовне користування громадським транспортом? (ВІДЕО)
11:00, 17 листопада 2012 р.

Хто має право на безкоштовне користування громадським транспортом? (ВІДЕО)

До 15 травня на проїзд у міжміському та приміському транспорті діють пільги для окремих категорій населення. Хто має право на безкоштовне користування перевезенням, і для кого діють знижки?  

У приміському транспорті, тобто протяжність перевезення якого не перевищує 50 кілометрів, право безкоштовного проїзду мають:  

Пільгами у приміському транспорті користуються: інваліди загального захворювання всіх груп і особи, які супроводжують інваліда 1-ї групи, реабілітовані, діти-сироти, і ті які залишилися без батьківського піклування, учні сільської місцевості, діти з багатодітних сімей, діти учасників бойових дій до 23-ох років, які навчаються на стаціонарній формі.

З 1 жовтня до 15 травня діє 50-відсоткова знижка на вартість проїзду для інвалідів всіх груп загального захворювання та осіб, які супроводжують інваліда загального захворювання 1-ї групи. 25-відсоткова знижка – для   дітей віком від 6 до 14 років. Жителі області кажуть: пільги – річ добра, та скористатися ними вдається не завжди, передає ТТБ. Водії міжміського та приміського транспорту запевняють: пільговиків везуть безкоштовно, якщо в автобусі їх не більше 3-ох.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...