• Головна
  • На що витрачатимуть тернопільські науковці премію Януковича у 20 000 грн.?
13:00, 18 листопада 2012 р.

На що витрачатимуть тернопільські науковці премію Януковича у 20 000 грн.?

Президент України Віктор Янукович підписав Указ про присудження щорічних премій для молодих вчених 2012 року. Є серед переліку відзначених й науковці з Тернополя.

За цикл наукових праць «Оцінка та прогноз біоризиків водного середовища в Україні та Білорусії на основі мультимаркерного аналізу стану водних тварин» премію присуджено кандидатові біологічних наук, старшому науковому співробітникові Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Галині Фальфушинській та молодшому науковому співробітникові ТНПУ Лесі Гнатишиній.

Також премію отримав доктор економічних наук, професор Тернопільського національного економічного університету Григорій Монастирський за цикл наукових праць «Модернізація управління економічним розвитком територіальних спільнот базового рівня».

- Сума премії – 20 тисяч гривень. Її я ще не отримав. Окрім грошей, нам мають ще вручити нагрудний знак і свідоцтво. Вручатиме особисто Президент України. Правда поки що я ще не маю інформації, коли це буде, - каже Григорій Монастирський у розмові з кореспондентом “0352.com.ua”.

- На що будете витрачати кошти?

- Ці гроші витрачу на житло. Я маю отримати квартиру за програмою молодіжного кредитування. То ж ці 20 тисяч будуть частиною внеску.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...