• Головна
  • У Тернополі розпочала свою діяльність «Школа студентського самоврядування»
19:30, 18 листопада 2012 р.

У Тернополі розпочала свою діяльність «Школа студентського самоврядування»

- Молодь має брати активнішу участь у житті міста й області, каже голова правління «Спілки молодіжного самоврядування» Ігор Процик. – Для цього потрібні певні знання. Їх і варто дати студентам.

Перший семінар-тренінг у рамках Школи студентського самоврядування “Студентське самоврядування: структура, права та повноваження, основні напрямки діяльності. Нормативно-правова база діяльності ОСС в Україні” відбувся 17 листопада, в Міжнародний день студента, пише 20 хвилин.

Нагадаємо, проект «Школа студентського самоврядування» реалізують Тернопільська обласна молодіжна громадська організація “Спілка молодіжного самоврядування” за підтримки управління у справах сім’ї та молоді Тернопільської обладміністрації.

- Проводили перший семінар у приміщенні Тернопільського інституту соціальних та інформаційних технологій, - додає пан Процик. - Наприкінці проекту учасники отримають Сертифікат учасника проекту.

Під час першого семінару-тренінгу його учасники, представники органів студентського самоврядування вузів міста та області ознайомилися з правами та повноваженнями органів студентського самоврядування (ОСС), структурою ОСС, основними напрямками його діяльності, нормативно-правовою базою діяльності ОСС в Україні, її практичною реалізацією.

- Старт проекту «Школа студентського самоврядування» припав на Міжнародний день студента не випадково, адже саме цього дня в 1946 році на Всесвітньому конгресі студентів, що відбувся в Празі, прийняли рішення про відзначення Міжнародного дня студентів, - пояснює він.

Процес відстоювання своїх прав та інтересів, на його думку, повинен бути наповнений як теоретичними так і практичними знаннями, вміннями, навичками із різних галузей, вмінням себе реалізувати в сучасному світі. Саме проект «Школа студентського самоврядування» покликаний дати такі знання.

- Адже мета проекту - формування громадсько-активної молоді міста та області шляхом активізації їх діяльності в органах студентського самоврядування вузів області та міста Тернополя, - підсумовує Ігор Процик. – Тож до проведення семінарів-тренінгів плануємо залучати експертів і фахівців, які працюють в сусідніх країнах - Польща, Білорусь, на всеукраїнському та місцевому рівнях.

Довідка

За вересень-грудень 2012 р. мають провести п’ять семінарів-тренінгів для 20 представників органів студентського самоврядування (ОСС) міста та області, яких відберуть на основі конкурсу анкет та співбесіди. Для залучення молоді до участі в даному проекті провели презентації проекту у вузах райцентрів області та Тернополя, під час яких учасники мали можливість заповнити анкети учасника проекту.

Теми, які планують висвітлити на семінарах: розвиток лідерських якостей, командоутворення, фандрайзинг, мистецтво публічного виступу, співпраця ОСС із громадськими організаціями, захист прав та інтересів студентів, історія розвитку студентського самоврядування в Україні та за кордоном, основи знань щодо структури, повноважень, основних напрямків діяльності органів студсамоврядування, а також планування діяльності ОСС, організація заходів, написання проектів та ін.

Результат проекту - написання проекту кожним із учасників і його практична реалізація у своєму вузі спільно із представниками ОСС свого закладу. Організатори проекту надаватимуть консультаційну допомогу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Масштабна гроза заллє відразу кілька областей, українців сповістили про шалені опади": синоптики про погоду вже завтра
Очільник Тернопільської ОДА відреагував на інформацію в мережах стосовно вибухів в Тернопільській області
"Страшна гроза, сильний вітер і шалений град сунуть прямо у ці три області": синоптики попередили про погану погоду
"Крижана гроза заполонить цілі області, потоки води несуть холод і зміни": синоптики про погоду на весь серпень
Оголошення
live comments feed...