
09:00, 19 листопада 2012 р.
У Тернополі у власному будинку повісився чоловік
Суїцид скоїв 22-річний чоловік.
17 листопада у Тернополі в підвалі власного житлового будинку скоїв суїцид шляхом повішання 22-річний чоловік.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
09:23, 23 червня
8
12:51, 21 червня
12:04, 19 червня
10:16, 11 червня
10
09:23, 23 червня
10
