Розгляд апеляційних справ призупинили, апеляційний суд Тернопільщини - ліквідували

Днями запрацює новостворена структура і розгляд відновлять. Про це повідомили в прес-службі Тернопільського апеляційного суду. Провідомляє «20 хвилин».

- У зв'язку з ліквідацією апеляційного суду Тернопільської області тимчасово припиняється розгляд справ судом апеляційної інстанції з 1 жовтня 2018 року, - повідомили у прес-службі суду. Про початок роботи новоствореного Тернопільського апеляційного суду і відновлення розгляду справ судом апеляційної інстанції учасників процесів повідомлять додатково. Зокрема, на сторінці у «Фейсбук» та сайті новоствореного суду. 

- Суддів перевели в новостворену установу - Тернопільський апеляційний суд. Другого жовтня мають обрати голову суду. Прізвища можливих кандидатів, хто може очолити головну апеляційну інстанцію Тернопільщини – у суді поки не повідомляють.

До речі, Богдан Гірський був одним з наймолодших голів апеляційної інстанції України.  На момент першого обрання йому було 42 роки. Зараз – 46. Після розгляду організаційних питань, одразу почнуть розгляд справ, запевняють у суді. Проте наголошують, що на Тернопільщині некомплект з «кримінальними» суддями. Тобто тими, хто має право розглядати кримінальні справи. - Зараз фактично працює 4 судді у судовій палаті в кримінальній справі, а таких палат має бути хоча б дві, - кажуть у перс-службі. - У Тернопільському апеляційному суді з 22 суддів вже 18 затверджені на роботі в новій установі. З них лише четверо можуть розглядати кримінальні справи. Всі решта цивільні. Інформація про розгляд справ буде на сайті суду та на сторінці установи у «Фейсбук». 

тернопіль апеляційний суд ліквідували
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі