На Тернопільщині собаки зазнають страждань через свого господаря

Ставлення до тварин у людей часто буває винятково жорстоким і несправедливим. Дехто заявляє, що бачачи таке неподобство, часто не розуміє, хто більший звір.

На сторінці спільноти в мережі ФейсбукОля Скарлош опублікувала допис, в якому поділилася своєю тривогою та попросила про допомогу.

"Хочу звернутися за допомогою, сама я не знаю що робити. Живу в Чернихівцях, за нашим городом живе недогосподар, в якого є сучка і пес, йому на них наплювати, не годує, самі бідні собі шукають їду, то ми щось дамо... Так і виживають, добре, що та "жирна свиня" собі пузо наїла.Найбільша проблема в тому, що сучка постійно приводить цуценят, які просто вмирають потім(( До нас пристають, ми прилаштовуєм, стараємся... але все так продовжуватися не може... минулого разу одна малеча померла прямо в нас на руках.Не змогли врятувати((( От зараз швидше всього знов мала цуценят(( Бо її не видно, тільки пес ходить. Треба якось її стерилізувати, ми вже би стерилізацію оплатили, просто вже не можем дивитися як страждають ні в чому не винні істоти".

"Удачі і Божої допомоги все вийде і хвостики будуть люблячі і з власними мисками з смаколиками будуть гарні новини пишіть можна і в пп".- Прокоментувала Люба М-нк.

"Дякую, постараюся щось зробити...але одна я точно не зможу нічого".- Написла Оля Скарлош.

Нагадуємо, що нещодавно у центрі Тернополя пройшов марш за права тварин.

На Тернопільщині собаки зазнають страждань через свого господаря, фото-1
Господар собаки знущання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі