Унікальні водойми Тернопільщини, площа яких вимірюється десятками метрів, а глибина - сотнями (Фото)

На Тернопільщині у селі Вікно Гусятинського району кожен охочий може оглянути озерця, які мають особливість: їх площі – всього кілька десятків метрів, а от глибина - сотні метрів, кажуть місцеві жителі. Повідомляє «tenews».

За розповідями жителів Вікна, багато років тому у цій місцевості пан оглядав свої поля, їхав він на бричці, та раптом коні разом з бричкою і паном упали у воду, чоловіка та коней не могли відшукати дві доби,   знайшли їх утопленими аж у селі за горами, де також є озерце, значно більше за розмірами. Між тим місцем, де пан і коні втопилися і тим, де куди їх принесла вода - 17 кілометрів, то ж місцеві жителі вважають, що ймовірно, під землею є ріка.

Місцеві мешканці кажуть, що це місце приваблює туристів, час від часу туди приїжджають люди, проте, їм радять бути обережними, адже озерця досить глибокі.

Унікальні водойми Тернопільщини, площа яких вимірюється десятками метрів, а глибина - сотнями (Фото), фото-1 Унікальні водойми Тернопільщини, площа яких вимірюється десятками метрів, а глибина - сотнями (Фото), фото-2 Унікальні водойми Тернопільщини, площа яких вимірюється десятками метрів, а глибина - сотнями (Фото), фото-3
тернопіль озера водойми унікальні озерця гусятин вікно
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі