• Головна
  • Делегація з Тернопільщини їде до Парижа на виставку Пінзеля (ФОТО)
19:05, 19 листопада 2012 р.

Делегація з Тернопільщини їде до Парижа на виставку Пінзеля (ФОТО)

Делегація з Тернопільщини їде на виставку робіт Іона-Георга Пінзеля. Разом зі собою тернополяни повезуть  мистецький альбом, в якому описана творчість Пінзеля та подані фото його робіт.

У альбомі є всі понад 50 робіт, які збереглися в Україні. Коштує він 250 гривень. Його сьогодні представили на прес-конференції мистецтвознавець Віра Стецько, міський голова Тернополя Сергій Надал та меценат видання Тарас Демкура, начальник управління культури міської ради Олександр Смик.

– Французи значну частину витрат на виставку робіт Пінзеля взяли на себе. Тому каталог про скульптора вони надрукували тільки французькою мовою. Україна виділила на це 2.5 мільйона гривень, понад 1 млн. цих коштів пішло на реставрацію робіт. Я досліджую творчість Пінзеля майже 30 років. Я змогла результат своєї праці представити у цій книзі, - каже мистецтвознавець Віра Стецько.

– Це буде хороша промоція для Тернопільщини. Я хочу подякувати Вірі Стецько, а також Тарасу Демкурі. Адже в нас небагато меценатів, які в своїй діяльності соціально-зорієнтовані. Оскільки Тернопільщина - це край Пінзеля, край де він жив, творив, залишив свої твори, то хотілось би, щоб ця подія - виставка в Луврі, призвела до зростання зацікавлення ним і його творами, – зазначив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Делегація з Тернопільщини їде до Парижа на виставку Пінзеля (ФОТО), фото-1
Делегація з Тернопільщини їде до Парижа на виставку Пінзеля (ФОТО), фото-2
Делегація з Тернопільщини їде до Парижа на виставку Пінзеля (ФОТО), фото-3

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...