Що робити тернополянам, коли чутно сирену у місті

Увімкнена сирена у місті означає «Увага всім!». Сайт міста Тернополя «0352.ua» радить в першу чергу увімкніть проводове радіо, так званий «брехунець», або місцеве телебачення чи телефонуйте на безкоштовний номер 15-80 зі стаціонарних та +38 (067) 351-57-10 з мобільного (Тернопільська міська рада). У цих джерелах Вам повідомлять що робити та як себе поводити.

Ви можете бути спокійним, якщо в Тернополі сирена вмикається у середу, о 15:00 годині. Адже, саме у цей день і годину, про всяк випадок, проводять технічну перевірку апаратури міста. У випадку надзвичайної ситуації сигнал має справно працювати.

Про перевірку сигналу тривоги місцеве самоврядування попереджає завчасно, аби не створювати аварійну ситуацію у  місті. Так, і сьогодні сирена увімкнулась на годину раніше, чим занепокоїла чимало тернополян. Багато з них не помітили повідомлення міськради та серйозно заговорили про бомбосховища. Окремі були збентежені, бо взагалі не знали що робити.

Нагадуємо, раніше ми писали, що сьогодні у Тернополі лунатимуть сирени.

Що робити тернополянам, коли чутно сирену у місті, фото-1 Що робити тернополянам, коли чутно сирену у місті, фото-2 Що робити тернополянам, коли чутно сирену у місті, фото-3 Що робити тернополянам, коли чутно сирену у місті, фото-4 Що робити тернополянам, коли чутно сирену у місті, фото-5
тернопіль сирена увага_всім гуділа_сирена що_робити
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі