"Хто вони такі, щоб вказувати": у Тернополі водій маршрутки посварився з контролерами через квитки

Мешканці Тернополя фіксують все більше і більше фактів неадекватної поведінки водіїв маршруток. Основна причина інцидентів - небажання водія надати пасажиру квиток.

На сторінці спільноти у мережі Фейсбук тернополянка Надія Нанинець опублікувала допис, в якому поділилася враженнями про випадок, який трапився на її очах у маршрутці.

"І знову ці водіії... Сьогодні спостерігала таку ситуацію, як хамло-водій вибігши на зупинку за двома жінками-контролерами,які вийшли з маршрутки,почав кричати на них в грубій формі,використовуючи нецензурну лексику, типу хто вони такі, щоб йому вказувати, щоб він видавав квитки! Жінки були дуже злякані від такої реакції цієї особи. А ще більше здивувало,стояли два "мужчини", і спокійно спостерігали за цим, пасажири також не втрутились. Я, звісно втрутилась, і почала з тим хамлом розмовляти його мовою, щоб доступніше було! Водій пішов, жінки написали на нього скаргу! Ось цей горе-водій!"

Надія Нанинець також опублікувала фото водія та його транспортного засобу.

Нагадуємо, що недавно водій маршрутки відмовився видати квиток тернопільському депутату.

"Хто вони такі, щоб вказувати": у Тернополі водій маршрутки посварився з контролерами через квитки, фото-1 "Хто вони такі, щоб вказувати": у Тернополі водій маршрутки посварився з контролерами через квитки, фото-2
Водій маршрутки квитки контролер
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі