• Головна
  • Тернопільська молодь знає, як вберегтися від СНІДу
10:30, 20 листопада 2012 р.

Тернопільська молодь знає, як вберегтися від СНІДу

Тернопільська молодь подолала «Маршрут Безпеки».

Майже дві тисячі учнів та студентів впродовж кількох місяців вивчали, як вберегтися від ВІЛ - інфекції. Всі заходи відбувались у форматі інтерактивної навчально-просвітницької гри.

- Ми спілкувалися з учасниками, їм реально сподобалося, от я спілкувалася вже через канікули з учасниками, вони дійсно, вони пам’ятають якісь моменти з тої інтерактивної гри і відгукуються, що якісь ситуації для них були корисні, вони вже більш впевнені в своїй поведінці і можуть зробити зрілий вибір, - розповіла ІНТБ Анна Болдіна, фасилітатор проекту «Безпечне життя з Маршрутом Безпеки». 

До проекту громадська організація «Джерела» залучила Тернопіль та Кременецький і Чортківський райони. Сама ж гра складається з пересувного інформаційного стенду та п’яти станцій, на кожній з яких висвітлюються актуальні питання, що стосуються ВІЛ - інфекції.

Тетяна Козарецька, керівник ТМГО «Джерела»: «Чому ми вибрали ці райони? Тому що там більше інфікується молодь ВІЛ-інфекцією, і там більше студентської молоді, училищ багато, технікумів, коледжів»

Перед тим, як працювати із учнями та студентами, керівник проекту, фасилітатор, сам проходив навчання. Пересувна виставка-гра має багато наочної продукції, тому вона цікавіша для молоді. Проект «Маршрут Безпеки» наступного разу планують проводити в інших районних центрах та ВИШах області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Масштабна гроза заллє відразу кілька областей, українців сповістили про шалені опади": синоптики про погоду вже завтра
Очільник Тернопільської ОДА відреагував на інформацію в мережах стосовно вибухів в Тернопільській області
"Страшна гроза, сильний вітер і шалений град сунуть прямо у ці три області": синоптики попередили про погану погоду
"Крижана гроза заполонить цілі області, потоки води несуть холод і зміни": синоптики про погоду на весь серпень
Оголошення
live comments feed...