На Тернопільщині активісти вперто продовжують відстоювати інтереси громади

У соцмережі Фейсбук теребовлянські активісти створили спеціальну групу для захисту австрійської бруківки, якою викладено центральну вул. Князя Василька – «Теребовлянська бруківка».

Адміністратор групи Яна Боднар написала, що «група створена з метою захисту історичного покриття у Теребовлі. На даному етапі частину костки демонтовано і проїзд відбувається тільки однією частиною. Як активні громадяни, що підтримують позицію збереження унікальності та історичної цінності міста маємо долучитись до акції по реставрації дороги. Перекладали покриття у 1938-1939 рр. На даний час дорога потребує відновлення».

До слова, сьогодні об 11:00 відбулось засідання громадської ради в адміністрації м. Теребовля.  Першим питанням було - бруківка чи асфальт?

У групі Яна написала останні новини  про рішення цього засідання:

«Маємо перші відомості. Закінчилось засідання ради, на якому представники ГО підтримували збереження бруківки. Рішення ради - бруківку перекладуть. Ями, що є на дорозі, залатаються. Для великогабаритних машин буде тимчасовий об’їзд.

Що стосується проекту, то від початку він був закладений на перестил бруківки з додаванням гранітної. 19.06 2018 було оголошено тендер на 30 млн 127 тисяч 654 грн з ПДВ. 21.08 торги було відмінено у зв’язку з відсутністю потреби у закупівлі послуги».

На Тернопільщині активісти вперто продовжують відстоювати інтереси громади, фото-1
тернопіль теребовля бруківка група активісти захист
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі