"В породіллі кровотеча, лікарі допомоги не дають": тернополян попереджають про нову схему шахрайства

Історію про збір коштів начебто на лікування породіллі з тернопільського пологового розповіла в мережі жителька Хмельниччини.

Про це Olga Onyschuk написала у спільноті Тернопільські плітки у Facebook.

"Привіт тернополяни і файне місто Тернопіль! Поясніть, будь ласка,чи дійсно у вас таке можливе! Розказую детальніше. Вчора в одні з груп Хмельницького був пост про допомогу: в породіллі відкрилася кровотеча при пологах. Лікарі допомоги не дають- вимагають, щоб мамочка давала свої ліки. Фото документів не було, лише ім'я породіллі і її номер картки ( Ощадбанк). Згодом нам все-таки написали ім'я-прізвище породіллі і що ця мамочка знаходиться в 2 пологовому будинку Тернополя.

Але.. подзвонивши в згаданий пологовий - мені ніякої інформації про дану жінку не дали, в них такої НЕМА! Висновок - розвод?

в приватній переписці у вайбері мені та Мальвіна пише що дійсно то все правда,і в неї навіть гемоглобін 48! Люди добрі,ну як при такому вкрай низькому рівні є сили на писанину в Інтернеті! Фото документів на моє прохання так і не надали....", - написала жінка.

Авторка також розмістила скріни переписки із "породіллею" та самого оголошення в соцмережі.

"розводить людей на гроші бачив один випадок, як вона працювала в торбі, впізнав її зразу !!! Нічого її не бракує, ніяка вона не вагітна ! Розводить на бабло 100 відсотків!!!!!!", - пише Роман Богай.

"Не здивуюся, якщо цей пост був у групах всіх міст, крім Тернополя. А в Тернополі з'явиться про хмельничанку. Рубай бабло звідусіль, поки там не задумалися", - додає Тереза Ониськів.

"В породіллі кровотеча, лікарі допомоги не дають": тернополян попереджають про нову схему шахрайства, фото-1 "В породіллі кровотеча, лікарі допомоги не дають": тернополян попереджають про нову схему шахрайства, фото-2 "В породіллі кровотеча, лікарі допомоги не дають": тернополян попереджають про нову схему шахрайства, фото-3
фото: Olga Onyschuk
шахрайство соцмережі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі