Самотній лелека з Тернопільщини, який не полетів у "теплі краї", зимуватиме у колі "крилатих друзів" (ФОТО)

Центр реабілітації таре-інтродукції диких тварин Галицького національного природного парку у селі Крилос прийняв до себе лелеку, який вирішив не покидати Україну з настанням осені та ризикував невдовзі замерзнути, якби його не прихистила ланівчанка Тетяна Воронюк.

Раніше ми вже писали про те, як жінка питала поради у користувачів мережі Фейсбук, як поводити себе із птахом і де знайти притулок, в якому йому було б дійсно зручно жити взимку, адже птах потребував особливого харчування.

"Я приютила. Проте не знаю що з ним далі робити, бідний тремтить. Йому холодно, хоч бери і чоботи йому ший. Їсти хоче м'ясо, також б'є по кишені. Може чули про якийсь приют для птахів?" - Писала вона.

Ярослав Осадца, який згодився доправити лелеку до Галицького національного парку разом із ще кількома іншими птахами, розповідає:

"Цей бузько дуже товариський птах. Усю дорогу тихенько мене щипав за палець. Чому залишився на самоті важко сказати, щоб були якісь пошкодження, я би не сказав".

Як повідомляє "TeNews", тепер птах перебуватиме у колі крилатих, серед яких є і рідкісні чорні лелеки з Києва, котрих у центрі привчають до життя в умовах дикої природи. Волонтери з Тернополя, з ГО "Скеля", також опікуються птахами, передають рибу, а за найменшої змоги і самі навідують.

Самотній лелека з Тернопільщини, який не полетів у "теплі краї", зимуватиме у колі "крилатих друзів" (ФОТО), фото-1
Лелека галицький національний парк
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі