Підліток з Тернопільщини складає кубик Рубіка за кілька секунд

14-річний тернополянин Скочипець Назарій переміг на обласних змаганнях зі швидкісного складанню кубика Рубіка "Speedcubing", що відбувались 22-23 вересня у Тернополі. Хлопець склав головоломку лише за 13 секунд.

Як повідомляє "20 хвилин", наразі хлопець навчається у дев’ятому класі та займається такими видом спорту лише останні півроку. У змаганнях він змагався у двох категоріях, однак тріумфував лише в одній.

"Я склав кубик 4*4*4 за одну хвилину. І зайняв перше місце, а от в категорії 3*3*3 зайняв друге місце", – розповів Назарій.

За його словами, він кожного дня удосконалює свою майстерність, а у майбутньому хоче взяти участь у всесвітніх змаганнях з швидкісного складання кубика Рубіка.

"Складання кубика Рубіка здатне розвинути логічне та математичне мислення. Секрет успіху в постійній практиці", – поділився історією успіху юнак.

Організатори обласних змагань у Тернополі зазначають, що на змагання до них реєструвалися, як дорослі, так і діти. І з кожним роком популярність до цього виду спорту збільшується.

Кубик Рубіка підліток декілька секунд
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі