• Головна
  • У Тернополі змагатимуться за почесне звання «Найсильніший Миколай»
16:00, 20 листопада 2012 р.

У Тернополі змагатимуться за почесне звання «Найсильніший Миколай»

В області розпочато підготовку до новорічних і різдвяних свят.

З метою відзначення в області свята Миколая, новорічних і різдвяних свят, організації змістовного дозвілля дітей та юнацтва, виховання поваги до народних традицій на Тернопільщині у грудні – січні відбудеться низка заходів та доброчинних акцій.

Зокрема 3 грудня 2012 року в Тернополі відбудеться XVIII обласний фестиваль для дітей з особливими потребами „Повір у себе”.

Акція «З турботою про дитину» пройде 16 - 25 грудня 2012 року в дитячих інтернатних закладах краю, а благодійна акція для багатодітних сімей та для сімей, що знаходяться у надзвичайно складних життєвих обставинах «Від Миколая до Різдва» триватиме з 19 грудня 2012 року по 19 січня 2013 року.

18 грудня, напередодні улюбленого малечею свята – Дня святого Миколая діти-сироти та діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, стануть учасниками святкової програми «Миколай дарує радість».

За почесне звання «Найсильніший Миколай» юні любителі фізичної культури і спорту змагатимуться 17-19 грудня.

Учасники ж обласної виставки-конкурсу дитячих виробів «До нас іде Святий Миколай», яка відбуватиметься 1 та 19 грудня продемонструють, що й вони, власними руками, вміють творити мистецькі дива.
 
Новорічно-різдвяна програма «Головна ялинка» традиційно відбуватиметься під патронатом голови обласної державної адміністрації та збере 28  грудня на свято дітей з різних куточків нашої області.

В навчальних закладах краю також пройде ряд заходів, а саме: обласний тур Всеукраїнського конкурсу «Не рубай ялинку!» та обласна виставка-конкурс «Новорічно-різдвяний букет» (5 грудня – 5 січня).

Колядою зустрічатимуть свята учасники січневих обласних та районних фестивалів зимового календарно-обрядового  фольклору «Нова радість стала».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...