Жінка, на котру на Тернопільщині напав вовк, розповіла про пережите (ВІДЕО)

На Тернопільщині фіксуються випадки нападу вовків на людей. Хижаки наробили шкоди, повбивавши свійських тварин  на Шумщині. У Зборівському районі вони намагалися кинутися на людей, але саме у Бережанському районі спроби напасти видались найбільш рішучими.

Як повідомляє "24 канал", пенсіонерка Галина Мацьопа, одна із трьох людей, яких хижаки покусали на Бережанщині, оговтується від пережитого і зізнається, ніколи й подумати не могла, що вживу побачить вовка, тим більше, що ще й доведеться від нього відбиватись.

Дочка пані Галини, Світлана Мацьопа, розповідає:

"Вовк прибіг до них на подвір’я під вечір. Ми подумали, що то лис, тому почали виганяти його палками. А потім дивлюся, що в нього хвіст інакший. Я його вдарила по голові палкою, а він до мене скаче".

Побачивши, що самим не справитися – викликали поліцію. На допомогу поліцейським приїхали ще й мисливці. Коли хижака вдалося відігнати, то поліцейські викликали швидку для пенсіонерки. 

Наступного дня сім’я Мацьопи дізналися, що вовка вбили люди у сусідньому селі, за 10 кілометрів від їхньої хати. 

Тепер спеціалісти встановлюватимуть чи була тварина хвора на сказ. У селі, де нападав вовк усіх собак щепили від сказу. У разі повторних нападів мисливці мають намір вистежити зграю.

Вовк напад пережите
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі