Тернополянка розповіла про перегони верблюдів із наїзниками-роботами (ФОТО)

Людське бажання змагатися і боротися з нудьгою не знає меж: до традиційних видів спорту підходять із креативним баченням. Ніхто більше не стримує фантазію, від якої технологічний прогрес відстає зовсім трохи. Особливе враження справляють види спорту, які, попри модернізацію, не втратили колориту.

Як повідомляє "Про Те", нещодавно тернополянка відвідала перегони верблюдів, яких осідлали вершники-роботи, й вирішила поділитися своїми думками про це.

"ОАЕ. Верблюжі перегони, на яких ніколи не була… Буклет пише, що в Арабських Еміратах існують вісім стадіонів для верблюжих скачок. Найпрестижніший – березневий Кубок покійного президента ОАЕ шейха Заїда з сумарним призовим фондом $ 2,7 мільйона. Змагання відбуваються з вересня по травень. Мені пощастило. В цілому, це щось таке фейєричне, швидкоминуще, миттєва пляма піщаного кольору із білозубими усмішками… Якось так.

Зізнаюся, я щось не в’їхала в загальний раж цього спорту. З’явилося враження споріднене з бігом биків у Севільї. Біжать та й біжать! Тільки люди під ногами не вибрикують. Паралельно машини женуть, ніби змагаються із скакунами. Це на джипах – підганяли… Можна було б дрона запустити над бідним верблюдом із запрограмованим наїзником…

За правилами – вага вершника не повинна перевищувати 25 кілограмів, але в законі є важливе обмеження: у перегонах заборонено брати участь дітям молодшим 15 років. За одноразове порушення стягується штраф у розмірі 20 тис. дирхам (до доларів ділити на 3,6 в середньому, євро взагалі дуже дешево не варто брати сюди при нашому курсі). При повторному порушенні людина буде позбавлена права брати участь у перегонах протягом одного року. Не думаю, що хтось з місцевих порушив би цей закон, бо дуже законослухняна нація.

Тут придумали наїзників-роботів… З такою вагою, яку потрібно. На скачках “кораблі пустелі” розвивати швидкість до 60 кілометрів за годину. Вітаються і 25 та 40. А вже глядачі вдячні! Таких щирих і серйозних уболівальників ще треба пошукати. Це майже корида! Адреналін зашкалює, аж вихлюпує! Мабуть родинні верблюди змагаються! Фоткати боюся, бо не знаю як дозволу питати, та й зустрічне – а навіщо, коли біжать верблюди… З футболом якось не в порівняння, хоча… Відчуваю себе обділеною особистими емоціями, бо не знала за кого вболівати… І не дуже розуміла котра верблюдиця президента… Їхнього… І чи вона тут є взагалі…

Сама тварина неймовірна, харизматична… Купа доглядальників, наставників, контролюючих. І чому на 30 верблюдів - 60 джипів? Верблюд біжить із тим механічним роботом, а за перемогу винагороду одержує господар: і мільйон, і золотом, і машиною? Питання зависли у піщаному повітрі… Єдине знаю, що ніколи цього видовища не забуду, але вже і не піду більше. Вхід безкоштовний".

Нагадуємо, що нещодавно тернополянин, який полюбляє пригоди та екстримальні види спорту, стрибнув з "Арени Львів", знявши це на відео.

Тернополянка розповіла про перегони верблюдів із наїзниками-роботами (ФОТО), фото-1
Перегони верблюдів роботи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі