В тернопільській лікарні з`явилося високоякісне медичне обладнання (фото)

В тернопільській лікарні з`явилося високоякісне медичне обладнання, Антоніна Сімаченко

Днями КНП "Тернопільська комунальна міська лікарня №2" отримала від Міжнародного благодійного фонду «Manus Dei» сучасне ендоскопічне обладнання, а саме гастрофіброскоп Olympus GIF E-3, вартістю понад 575 000 грн.

Сучасна якісна медицина - це не лише досвідчені лікарі, а також це новітня якісна апаратура, тому кожного року близько 10-20 млн. грн виділяється з міського бюджету Тернополя на придбання нового медичного обладнання для закладів охорони здоров’я у місті.

Нагадаємо, нещодавно для потреб Тернопільської комунальної міської лікарні №2 було закуплене сучасне цифрове рентгендіагностичне обладнання, а саме: цифровий рентгендіагностичний комплекс (безкабінний флюорограф) Polistat M32, система рентгенівська діагностична Calypso F (MTObs) та система рентгенівська діагностична мобільна MAC.

В тернопільській лікарні з`явилося високоякісне медичне обладнання (фото), фото-1 В тернопільській лікарні з`явилося високоякісне медичне обладнання (фото), фото-2 В тернопільській лікарні з`явилося високоякісне медичне обладнання (фото), фото-3
Тернопіль лікарня обладнання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі