• Головна
  • На Тернопільщині перед судом постануть правоохоронець та архітектор
15:00, 22 листопада 2012 р.

На Тернопільщині перед судом постануть правоохоронець та архітектор

Прокуратурою області постійна увага приділяється запобіганню тиску на бізнес, у тому числі зі сторони правоохоронних та контролюючих органів.  

Так, за наслідками перевірки заяви приватного підприємця з Кременецького району порушено кримінальну справу стосовно співробітника міліції, який спільно з колишнім працівником контролюючого органу вимагали та одержали від нього 12000 гривень за не притягнення до адміністративної відповідальності за допущені ним порушення у сфері містобудування.  

За наслідками досудового слідства їм пред’явлено обвинувачення у зловживанні службовим становищем та заволодінні чужим майном шляхом обману за ознаками злочинів, передбачених ч. 3 ст. 364 та ч. 2 ст. 190 КК України.

Кримінальну справу про обвинувачення працівника міліції та колишнього інспектора інспекції Держархбудконтролю в області направлено до суду.   

Державне обвинувачення по справі доручено підтримувати досвідченому працівнику прокуратури.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
Шокуючий напад на працівників ТЦК: військових лупцювали чоловіки і жінки (ВІДЕО)
"Новий тарифи на газ та електроенергію з 1 червня": скільки коштуватиме куб та 1 кВт*год, хто заплатить більше?
ТЦК ідуть у рейди по чоловіків, масові роздачі повісток та штрафи починаються у цих місцях: мобілізація, повістки і ВЛК
"ТЦК мобілізує масово всіх людей цієї категоії, в Україні чоловіки втратять бронювання тотально": повістки, мобілізація, ВЛК
Оголошення
live comments feed...