
16:15, 17 жовтня 2018 р.
Тернопільський підприємець заплатить понад 200 тисяч гривень штрафу, бо не уклав договори зі своїми працівниками
Тернопільський окружний адміністративний суд прийняв рішення відмовити у задоволенні позову суб’єкту підприємницької діяльності щодо визнання протиправною та скасування постанови про накладення штрафу уповноваженими особами Управління Держпраці у Тернопільській області.
Інспектори праці Управління 2 березня 2018 року здійснили інспекційне відвідування фітнес-клубу у м. Тернополі, під час якого виявлено, що підприємець використовувала найману працю двох осіб без укладення трудового договору та повідомлення ДФС про прийняття їх на роботу. Пише «Погляд».
Відтак, посадовими особами Управління Держпраці у Тернопільській області на підставі абзацу 2 частини 2 статті 265 КЗпП України за використання найманої праці без укладення трудового договору винесено постанову про накладення фінансової санкції на підприємця у розмірі 30 мінімальних заробітних плат за кожного неоформленого працівника.
Не погоджуючись із вказаною постановою, підприємець звернулася до суду з адміністративним позовом до Управління Держпраці у Тернопільській області. Тернопільський окружний адміністративний суд у задоволенні позову відмовив.
Відтак, підприємець має сплатити до державного бюджету України за двох неналежно оформлених працівників 223, 380 тис. грн.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
14:33, 14 травня
39
11:31, 10 травня
14:38, Сьогодні
45
14:37, Сьогодні
26
live comments feed...
Коментарі