Шляховики на Тернопільщині готуються до зими (фото)

Шляховики на Тернопільщині готуються до зими (фото)

Все частіше зимова негода приходить на Тернопільщину не за календарем, тому Служба автомобільних доріг області готується до неї за кілька місяців.

Аби забезпечити безперебійний та безпечний рух транспорту автомобільними дорогами загального користування, шляховики ще в вересні почали заготовлювати матеріали та лагодити техніку.

Основним підрядником  по зимовому експлуатаційному утриманню автомобільних доріг загального користування є ДП “ Тернопільський облавтодор ” з філіями та ТзОВ «Техно-Буд-Центр ».

Вже сьогодні, 16 жовтня, підрядники Служби автомобільних доріг заготовили:

    24.5 тис. тонн піску та фрикційних матеріалів,
    6.4 тис. тонн технічної солі.

На ділянках, де часто перемітає, триває встановлення 30 000 метрів пасивного снігозахисту із планкових та хмизових щитів та поліамідної сітки.

Також дорожники готують до роботи спецтехніку.  На ходу 6 роторних снігоочищувачів,  3 бульдозери,21 автогрейдер, 33 піскорозкидачі, 31 навантажувач, 28 одиниць іншої снігоочисної техніки. Готовність техніки складає 81% від їх загальної кількості.

Служба автомобільних доріг вже сьогодні підготувала 33 майданчики вздовж автодоріг державного значення на підходах до Тернополя на 276 місць для відстою вантажного автотранспорту.

Аби тримати під контролем ситуацію на складних ділянках доріг краю, спеціалісти служби цілодобово моніторять трансляцію 17  встановлених на них відеокамер.

Шляховики на Тернопільщині готуються до зими (фото), фото-1 Шляховики на Тернопільщині готуються до зими (фото), фото-2 Шляховики на Тернопільщині готуються до зими (фото), фото-3
Тернопільщина зима дорожники підготовка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі