В одному із міст Тернопільщини місцева влада підконтрольна – активістам

Теребовлянські активісти, які нещодавно вибороли у дорожників центральну дорогу свого міста – «взялись» за «Теребовлягаз».

Як стало відомо сайту «0352.ua», одна із місцевих мешканок, Ірина Лялік, у середу, 17 жовтня, написала на своїй сторінці допис, у якому закликала краян виступити проти призначення колишнього регіонала Степана Бігуляка на посаду керівника «Теребовлягаз».

Очевидно, що жінку підтримали її «побратими», оскільки уже сьогодні, на презентації нового керівника Теребовлянського УЕГГ ПАТ «Тернопільгаз» -   призначили іншого. Про це повідомив Святослав Сапсан.

«ПРИЗНАЧЕННЯ СТЕПАНА БІГУЛЯКА НЕ ВІДБУЛОСЬ

Сьогодні відбулась презентація нового керівника, на посаду якого мали висунути екс регіонала Бігуляка С.П., проте активною протидією громадськості вдалося зупинити це призначення. Тому в.о. керівника даного підприємства призначено головного інженера Михайла Здембіцького.

Голова ПАТ «Тернопільгаз» Олег Караванський запевнив активістів, які прийшли на презентацію, що кандидатуру С.Бігуляка на дану посаду розглядати більше не будуть», - пише  хлопець у своєму дописі в спільноті «Плітки Теребовлянського краю».

тернопіль теребовля теребовлягаз активісти екс_регіонал бігуляк
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі