• Головна
  • Кайда використає депутатський мандат для обрання голови облради
15:00, 25 листопада 2012 р.

Кайда використає депутатський мандат для обрання голови облради

Олексій Кайда: ми змусимо ЦВК ввести депутатів в Тернопільську облраду.

23 листопада 2012 року під час пленарного засідання 45-ї сесії Тернопільської обласної ради у зв’язку з обранням до парламенту Олексій Кайда склав повноваження голови обласної ради. На посаду нового голови облради фракція ВО “Свобода” висунула Василя Хомінця. Та через втручання брудних політиків обрання голови обласної ради не відбулося.

“Ми розглядаємо декілька варіантів розвитку подій в Тернопільській обласній раді. Перший. Депутати більшістю голосів підтримають кандидатуру представника “Свободи”, тим самим підтримавши результати волевиявлення громади області в 2009 році, коли “Свобода” отримала найбільшу довіру людей. У 2010 та 2012 роках ми підтвердили цей результат, отримавши на парламентських виборах ще більшу підтримку.

Другий варіант. Фракція ВО “Свобода” у Верховній Раді докладатиме максимум зусиль і змусить ЦВК ввести в облраду 13 депутатів-свободівців, які вже протягом двох років не можуть отримати своїх мандатів. Власне через це голосів не вистачає не тільки для результативного голосування за нового голову обласної ради, а й при ухваленні бюджету та соціально-економічних питань.

Ми не виключаємо й інших методів парламентської і позапарламентської боротьби заради відновлення справедливості та відстоювання інтересів громади області, серед них і можливі перевибори до облради», – зазначив Олексій Кайда.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Град вперіщить з лютою силою прямо завтра, гроза і дощ насувається на тлі заморозків": навіть фахівці налякані прогнозом
"ТЦК масово мобілізує людей цього віку, призвуть навіть чоловіків із хворобами": мобілізація з 1 червня, повістки, ВЛК
Остаточний тариф на електроенергію з 1 червня назвали, така ціна буде наступні 5 місяців: кому доведеться платити більше
Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах
Оголошення
live comments feed...