На Тернопільщині поліція міряє глибину ям на дорогах: кажуть, що так готуються до зими (фото)

На Тернопільщині поліція міряє глибину ям на дорогах: кажуть, що так готуються до зими, Дмитро Бондаренко

З початку жовтня триває перевірка стану автомобільних доріг на дорогах області.

З 1-го жовтня відділом безпеки дорожнього руху здійснюється осінній комісійний огляд автомобільних доріг, вулиць та залізничних переїздів, заради належної підготовки їх до зимового періоду експлуатації. Наразі, поліцейські продовжують фіксувати стан покриття проїзної частини, наявність деформацій у вигляді ямковості, осідань. Інспектори приділяють особливу увагу аварійно-небезпечним ділянкам доріг, місцям концентрації дорожньо-транспортних пригод, а результати перевірки фіксуються в актах огляду та вживатимуться заходи щодо їх ліквідації підприємствами, повідомляє прес-служба патрульної поліції Тернопільщини.

Також, здійснюється перевірка підрядних організацій до утримання доріг у зимовий період: технічний стан снігоприбиральної техніки, навантажувачів, наявність запасу мастильних матеріалів.

Станом на 26 жовтня видано 13 вимог та 9 приписів щодо усунення недоліків в утриманні вулично-шляхової мережі, складено 12 адміністративних матеріалів на посадових осіб дорожньо-комунальних організацій за порушення у сфері безпеки дорожнього руху.

На Тернопільщині поліція міряє глибину ям на дорогах: кажуть, що так готуються до зими (фото), фото-1 На Тернопільщині поліція міряє глибину ям на дорогах: кажуть, що так готуються до зими (фото), фото-2 На Тернопільщині поліція міряє глибину ям на дорогах: кажуть, що так готуються до зими (фото), фото-3
патрульні дороги ями
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі