• Головна
  • У Тернополі презентували ярмарок вакансій та ярмарок талантів (фото)
12:00, 26 листопада 2012 р.

У Тернополі презентували ярмарок вакансій та ярмарок талантів (фото)

Спілкування між роботодавцями та потенційними працівниками відбулося 24 листопада в Українському домі “Перемога”. Там пройшов молодіжний проект “День успіху”.

Організували його Тернопільський обласний молодіжний центр праці за підтримки управління у справах сім”ї та молоді ТОДА. На цьому заході презентували ярмарок вакансій та ярмарок талантів.

Молоді люди, які шукають роботу, із різних фірм та підприємств Тернопілля намагалися вибрати вакансії, які б підійшли саме їм. Усього робочі місця запропонували вісім роботодавців: мережа закладів громадського харчування “Самогонна ресторація плюс”, видавничо-інформаційний дім “Діана”, торгова мережа “Сільпо”, розважальний комплекс “MAXIM”, агрохолдинг “Мрія”, компанія “Савсервіс  Карпати”, страхова компанія “Fidem Life” компанія мережевого маркетингу “AMWEY”. Від кожного підприємства був представник, який розповідав, які саме працівники їм потрібні. Переважала потреба у робітничих професіях та представниках мережевого бізнесу. А от агрохолдинг “Мрія” запропонував чимало вакансій для людей із вищою освітою: агроном-технолог, головний агроном, головні бухгалтери, інвестиційний аналітик, податковий аудитор, головний енергетик цукрового заводу, головний технолог цукрового заводу, юрисконсульт із земельних питань та багато інших.

Зацікавившись тією чи іншою пропозицією, молоді люди залишали потенційним роботодавцям резюме та заповнювали анкети. Чимало зібралося їх у менеджера мережі закладів громадського харчування “Самогонна ресторація плюс” Валентини.

- Зараз у нас є ряд актуальних вакансій, і на ярмарок вакансій ми прийшли, щоб знайти потенційних працівників. Зібрали більше 50-ти анкет та резюме, пізніше опрацюємо їх і будемо призначати людям співбесіди. Зокрема, нам потрібні фінансовий директор, директор з маркетингу, головний інженер служби експлуатації, шеф-повар та су-шеф, офіціант, бухгалтер. Потрібна нам також вишивальниця-рукодільниця. Це така експериментальна посада для нас, бо до недавнього часу її не було. Це людина, яка працюватиме у “Старому млині”, займатиметься рукоділлям, з подальшою реалізацією своїх виробів. Вона ж розповідатиме відвідувачам закладу про сам процес роботи. Справа у тім, що наші відвідувачі часто хочуть придбати ту чи іншу річ, яка є в нашому ресторані. Тому ми вирішили запросити на роботу рукодільниць, тоді люди, які до нас завітають зможуть не тільки скуштувати українських страв, а й придбати для себе той чи інший виріб. Загалом, ми зацікавлені у професіоналах і хороших працівниках, які ще не мали досвіду роботи, але хочуть себе реалізувати.

Особливістю цьогорічного “Дня успіху” став ярмарок талантів. Під час заходу відбулися майстер-класи з образотворчого мистецтва, художньої фотографії, різб’ярства, хореографії, діяла виставка художніх робіт майстрів. Відвідувачі також познайомилися із творчими бізнес-ідеями, зокрема з діяльністю майстерні “Арт-колесо”.

- Об’єднавши ярмарку вакансій та ярмарку талантів ми хотіли показати молоді, що успіху можна досягнути у будь-якій сфері діяльності, – каже Ірина Нестюк, виконуюча обов”язки директора Тернопільського обласного молодіжного центру праці. Хотіли наголосити, що будь-який талант потрібно розвивати, і це також може бути заробітком, що хобі може дійсно стати бізнесом. Тому й запросили до участі майстрів, які уже досягнули успіху, які займаються улюбленою справою тривалий час, і отримують від цього прибуток.

Попри те, що пропозицій від роботодавців було чимало, не всі відвідувачі “Дня успіху” змогли знайти те, що хотіли.

- Було багато цікавих вакансій та більшість із них мали робітничий або мережевий напрямок, але для мене це не підходить, – зазначила Мар’яна Куйбіда, випускниця ТНПУ. Я за спеціальністю психолог і шукаю саме таку роботу, тож на ярмарку  вакансій для себе нічого не знайшла. Мені було цікаво дізнатися, що зараз пропонують на ринку праці для молодих спеціалістів, і зрозуміла, що більше потрібні робітничі професії. Звичайно, що шукатиму роботу психолога надалі через центр занятості, оголошення у газетах та за допомогою особистих контактів. Бо я хочу працювати саме психологом, щоб не відчувати, що даремно провчилася п’ять років у вузі, і мій червоний диплом зараз нікому не потрібен.

У Тернополі презентували ярмарок вакансій та ярмарок талантів (фото), фото-1

 daysuccess2012112502

 daysuccess2012112503

 daysuccess2012112504

 daysuccess2012112505

 daysuccess2012112506

 daysuccess2012112507

 daysuccess2012112508

 daysuccess2012112509

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Масштабна гроза заллє відразу кілька областей, українців сповістили про шалені опади": синоптики про погоду вже завтра
Очільник Тернопільської ОДА відреагував на інформацію в мережах стосовно вибухів в Тернопільській області
"Страшна гроза, сильний вітер і шалений град сунуть прямо у ці три області": синоптики попередили про погану погоду
"Крижана гроза заполонить цілі області, потоки води несуть холод і зміни": синоптики про погоду на весь серпень
Оголошення
live comments feed...