• Головна
  • Сьогодні працівники ВАТ «ТО «Текстерно» пікетували Тернопільську міську раду
15:00, 26 листопада 2012 р.

Сьогодні працівники ВАТ «ТО «Текстерно» пікетували Тернопільську міську раду

26 листопада відбулася зустріч міського голови Тернополя Сергія Надала із ініціативною групою працівників ВАТ «ТО «Текстерно», які сьогодні пікетували Тернопільську міську раду.

Основні вимоги пікетувальників – продовження терміну оренди фірмового магазину, забезпечення працівників громадським транспортом, щоб дістатися до місця роботи та сприяння щодо реалізації продукції на місцевому та інших ринках збуту.

За словами міського голови, на сьогодні підприємство не виконує своїх зобов’язань ні перед містом, ні перед громадою, а саме не сплачує орендної сплати за землю і не піднімає рівень заробітної плати працівникам.

«Мені дуже шкода тих робітників, які сьогодні працюють на підприємстві, адже вони стали заручниками ситуації, - відзначив Сергій Надал. – П‘ять років підприємство принципово не сплачує жодних місцевих податків. 100 тисяч гривень щомісячно нараховується, як сума боргу за землю, на сьогодні ця заборгованість перед містом становить 5,6 мільйона гривень. Зарплата працівників на підприємстві надзвичайно низька і на неодноразові прохання її підняти, керівництво ВАТ «ТО «Текстерно» ніяк не реагує».

Відтак, міський голова пообіцяв пікетувальникам забезпечити збут продукції на місцевому ринку та організувати спеціалізований громадський транспорт, щоб довозити працівників на роботу.

«Міський голова Тернополя готовий до співпраці і йде на зустріч вам, - звернувся до пікетувальників Володимир Камінський, заступник міського голови. - Але зі сторони керівництва ВАТ «ТО «Текстерно» мають бути сплачені усі місцеві податки і обов’язково збільшений рівень заробітної плати на підприємстві».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Масштабна гроза заллє відразу кілька областей, українців сповістили про шалені опади": синоптики про погоду вже завтра
Очільник Тернопільської ОДА відреагував на інформацію в мережах стосовно вибухів в Тернопільській області
"Страшна гроза, сильний вітер і шалений град сунуть прямо у ці три області": синоптики попередили про погану погоду
"Крижана гроза заполонить цілі області, потоки води несуть холод і зміни": синоптики про погоду на весь серпень
Оголошення
live comments feed...