В Укравтодорі розповіли, як модернізують трасу Тернопіль-Львів

В Укравтодорі готують ТЕО та проектну документацію на реконструкцію  дороги М-09 на ділянці Львів–Тернопіль, яка стане першою частиною GO Highway.

У межах цього проекту опрацьовується також питання будівництва нової з’єднувальної  дороги між трасами М-06 та М-09. Розглядається можливість, що нове шосе буде відгалужуватися від М-06 біля с.Загірці та вливатиметься у швидкісне шосе Львів–Тернопіль біля м. Золочів. Орієнтовна протяжність нової дороги становитиме  20 км, повідомляє прес-служба Укравтодору.

Таке рішення дозволить зменшити навантаження на трасу М-06 на ділянці Броди-Львів, а водіям, які прямують з боку Рівного в напрямку Львова, – заощадити до 25-30 хвилин часу на кожній поїздці.

Остаточне рішення щодо будівництва нової з’єднувальної  дороги між трасами М-06 та М-09 буде прийнято після підготовки ТЕО.

Новий європейський автобан  Львів–Тернопіль, який стане першою частиною GO Highway, передбачає реконструкцію 57 км існуючої  дороги з її розширенням з 2 до 4 смуг та будівництво 55 км нових об’їзних доріг населених пунктів.

Проект буде реалізовано за кредитні кошти.

дорога будівництво Укравтодор
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі